Teslimat Bilgileri

 

ÜRÜNLERİMİZ NASIL GÖNDERİLİYOR?

Sevgili Peynir Sever Dostlarımız, tadına doyamayacağınız peynir siparişlerinizi özel koruyuculu paketler içerisinde, buz aküleri ile birlikte adresinize gönderimi sağlanır. Hafta sonu verilen siparişler gıda güvenliği açısından, ürünlerinizin tadı ve lezzetinin bozulmaması için, pazartesi günü kargoya verilmektedir. Lütfen siparişlerinizi teslim aldığınız andan itibaren, peynir çeşitlerini buzdolabında muhafaza ediniz.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra  (Pazartesi - Çarşamba) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin Miralem Süt Ve Et Ürünleri Yem Sanayi Ve Ticaret A.Ş. adresine uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Yapılan alışverişlerde kargo bedeli alıcıya aittir.  Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır. Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından Yurtiçi Kargo garantisi ile size teslim edilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir. www.miralem.com.tr online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa, tüketicilerin aynı ürünü talep etmesi söz konusu olabilir. Bu durumda ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 7 (Yedi) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye gönderilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir. 

ÜRÜN İADE KOŞULLARI :      

Dondurulmuş veya +4 derecede saklanması gereken ürünlerde iade kabul edilmez. 

Ürün lezzetini beğenmeme durumunda iade söz konusu değildir.

TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır. 

 

Hakkımızda

2008 yılında İzmir’ de kurulan MİRALEM firması, Türk damak zevkine hitap eden yeni tatlar keşfetmeyi kendisine ilke edinmiş bir markadır. Kurulduğu günden bu yana, Avrupa Peynirleri’ nin yapım tekniklerini kendi ülkemize uyarlayan MİRALEM, Türkiye’ nin her kesimindeki gurmeler ile ürünlerini buluşturmaktadır.

İLETİŞİM

Yeni Müşteriyim

Hesap Oluştur

Hızlı ve güvenli bir alışveriş için yeni bir hesap oluşturun. Böylece sipariş durumunuzu takip edebilir ve önceki siparişlerinize göz atabilirsiniz.

Devam

Kayıtlı Müşteriyim